NADRUKI NA ODZIEŻY

Jednym z najpopularniejszych form promocji jest odzież z nadrukiem. Umieszczone znaki firmowe na koszulkach czy bluzach są bardzo dobrą metodą promocji, a w dodatku podnoszą prestiż firmy. Koszulki z nadrukami idealnie nadają się również do wszelkich stowarzyszeń, klubów, ekip lub grona najbliższych przyjaciół.

 

 

 

 

 

Własne studio graficzne, dzięki któremu możemy zaprojektować dowolny nadruk od podstaw lub przygotować przysłany przez klienta.

 

Odzież reklamową oraz sportową bardzo dobrej jakości znanego i cenionego producenta.

 

Trwały, rozciągliwy nadruk, który możemy nanieść praktycznie na każdy materiał - nie spiera się, nie pęka, nie traci kolorów.

 

Możliwość wykonania nadruku już od jednej sztuki.

Co oferujemy?

Jakiej techniki używamy?

 

Przy produkcji nadruków posługujemy się techniką termotransferową Flex. Nadruk Flex polega na wycięciu ze specjalnej folii wzoru po konturze (nanosimy tylko wzór, tłem jest materiał np. koszulka), a następnie wgrzaniu jej w materiał. Nadruk jest rozciągliwy i gładki.

Kolor nadruku jest jednolity i pokrywa w 100% powierzchnie materiału. Nadruki mogą być jedno i wielokolorowe.

Metodą, której używamy nie można wykonać przejść tonalnych/rozmyć kolorów. Kolory dobierane są na podstawie dostępnych odcieni folii. Nadruki wykonujemy przy użyciu wysokiej jakości folii Premium Plus Stahls. Nadruk jest trwały i rozciągliwy, nie spiera się i nie traci kolorów.

Na czym robimy nadruki?

 

Zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszą się t-shirty. W ofercie posiadamy również: koszulki polo, bluzy, bezrękawniki, koszulki sportowe oraz kamizelki odblaskowe.

Do nadruków używamy odzieży dobrej jakości, głównie marki Promostars.

O NAS

OFERTA

REALIZACJE

KONTAKT

ABONAMENT

HOME

OFERTA

REALIZACJE

KONTAKT

SKLEP

All works © Wassp s.c. 2017

Kopiowanie treści dozwolone wyłącznie wraz z informacją o autorze i linkiem zwrotnym.